O NAS

X-COM producent oprogramowania WMS, PRODUKCJA i Złoty Partner WAPRO

Producent

Od 1996 roku firma X-COM wdraża i integruje oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem w oparciu o produkty firmy WAPRO ERP jako Złoty Partner, Autoryzowane Centrum Serwisowe, Autoryzowane Centrum Szkoleniowe, Autoryzowany Serwis Abstore oraz Microsoft Partner. Przeszło 25 letnie doświadczenie pozwala zaoferować kompleksową ofertę oprogramowania wraz z usługami wdrożeniowymi, szkoleniowymi, serwisowymi oraz szybkiej usługi hotline. Dodatkowym atutem jest zespół programistów X-COM, który tworzy moduły dodatkowe pod specjalne potrzeby klientów.

X-COM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Podmiot rejestrujący: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód W Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS : 0000813039
REGON: 240091206
NIP: 6443236029
Kapitał zakładowy wynosi: 918 000,00 ZŁ

Zarząd spółki:
Grzegorz Gawliczek -prezes zarządu
Agnieszka Hajduk – wiceprezes zarządu

Dedykowane strony produktów firmy:
produkcja.wapromag.pl
wms.wapromag.pl

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jasne zasady

Nasz zespół projektowo-wdrożeniowy jest nastawiony na efektywne słuchanie i implementowanie Państwa potrzeb do systemu X-COM WMS. Przed przystąpieniem do prac przeprowadzamy Audyt, którego efektem jest opracowanie szczegółowej analizy przedwdrożeniowej (20 ÷70 stron).

Kompetencje

Jesteśmy Złotym Partnerem WAPRO ERP , Autoryzowanym Centrum Serwisowym, Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym, Autoryzowanym Serwisem Abstore

Doświadczenie

Zapewniamy zaprojektowanie systemu, jego wdrożenie, jego instalację, szkolenie obsługi, konserwację systemu i serwis help-desk. Na każdym etapie wspólnych prac służymy pomocą i przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem wdrożeniowym oraz projektowym.

Wizyta Referencyjna

Przed rozpoczęciem współpracy zapraszamy na wizytę referencyjną do klientów u których działa już X-COM WMS. W zależności od branży oraz skali rozwiązania zorganizujemy odpowiednią wizytę u naszego klienta gdzie moduł taki funkcjonuje.

Technologia

Możliwość uruchomienia systemu w chmurze jako usługę SaaS (Software as a service – program jako usługa). Dzięki temu możliwe jest uniezależnienie systemu od infrastruktury teleinformatycznej klienta/użytkownika, a także przeniesienie odpowiedzialności za bieżące utrzymanie i ochronę systemu na usługodawcę.

Opinia o innowacyjności

Przedmiotem opinii jest opinia o innowacyjności dot. ekosystem rozwiązań WAPRO ERP wydana przez Politechnikę Rzeszowską.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner